SZCZAWIENKO
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA PRZY 
UL. WROCŁAWSKIEJ 98

Budynek przy ul. Wrocławksiej 98 w Walbrzychu został wybudowany w 1909 roku. Doświadczył więc na sobie upływu czasu i był świadkiem historii miasta Wałbrzycha.


DZIELNICA: Piaskowa Góra / Szczawienko 
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA PRZY ULICY WYSZYŃSKIEGO NR 17.

Budynek od 22.12.1998 r. stanowi własność Wspólnoty Mieszkaniowej. Dzięki zaangażowaniu członków wspólnoty mieszkaniowych udało się wykonać wiele prac remontowych m.in. wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, wymiana instalacji gazowej, kompleksowy remont dachu.


DZIELNICA: PODGÓRZE
Remonty w dzielnicy Podgórze

ul. Niepodległości 41 oraz Czajkowskiego 5
Kolejne nieruchomości w dzielnicy Podgórze dołączyły w ostatnim czasie do grona wyremontowanych. Nowe elewacje sprawiły, że obie nieruchomości odzyskały swój dawny blask. Zapraszamy do obejrzenia załączonych fotografii.

 


DZIELNICA: PIASKOWA GÓRA
Remonty w dzielnicy Piaskowa Góra

Od miesiąca września 2012 roku trwają prace remontowe w dzielnicy Piaskowa Góra polegające na termomodernizacji nieruchomości zgodnie z opracowanym audytem w zakresie: docieplenia ścian zewnętrznych osłonowych mieszkań i klatki schodowej oraz ścian szczytowych na nieruchomościach:


DZIELNICA: NOWE MIASTO
Remonty w dzielnicy Nowe Miasto

Dzięki dużym nakładom pracy Właścicieli, jak i Zarządcy, którzy dążą do poprawienia wyglądu swojego otoczenia, budynki zyskały duże walory estetyczne, przez co podniosły również swoją wartość rynkową a także są przykładem zaangażowania i aktywności współwłaścicieli.


DZIELNICA: STARY ZDRÓJ
Remonty w dzielnicy Stary Zdrój

11 listopada 50 – kolejny budynek, który zaczyna się odradzać
W małej, starej z 1878 roku, zaniedbanej kamienicy przy ulicy 11 listopada 50, w miesiącu listopadzie 2011 r. powstaje Wspólnota Mieszkaniowa


DZIELNICA: ŚRÓDMIEŚCIE
Remonty w dzielnicy Śródmieście

Piękna i stylowa kamienica należąca do Wspólnoty Mieszkaniowej 
przy ul. Limanowskiego nr 6, dzięki staraniom właścicieli odzyskała swój dawny blask


DZIELNICA: SOBIĘCIN
Remonty w dzielnicy Sobięcin

Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Królewieckiej 38 w roku 2012 zaciągnęła kredyt na przeprowadzenie prac remontowych związanych z remontem dachu i elewacji na kwotę ponad 107 000,00zł.

 


DZIELNICA: BIAŁY KAMIEŃ
Remonty w dzielnicy Biały Kamień

ul. Dubois 26
Z przyjemnością informujemy, iż w miesiącu październik zakończył się remont elewacji Wspólnoty Mieszkaniowej Dubois 26. Powyższe prace zostały zrealizowane dzięki zaangażowaniu właścicieli i zarządcy nieruchomości, a sfinansowane zostały ze środków zgromadzonych przez właścicieli na funduszu remontowym oraz z zaciągniętego na ten cel kredytu.

  

 


     |  do góry  |